Lietuvos diena. Ko tikėtis toliau Lietuvos ir kitų Baltijos šalių ekonomikoje?

Lietuvos diena

2021.05.04 13:05

Lietuvos diena. Ko tikėtis toliau Lietuvos ir kitų Baltijos šalių ekonomikoje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Likvidavę gaisrą po sprogimo „Klaipėdos medienoje“, ugniagesiai gelbėtojai dar budi gaisravietėje.

SEB ekonomistai teigia, kad Lietuvoje nuo kovo pradžios auga naujų užsikrėtimų koronavirusu skaičiai, tačiau šalis yra viena vakcinavimo lyderių Europos Sąjungoje, kas leidžia optimistiškai žiūrėti į ekonomikos aktyvumą nuo metų vidurio.

Šiandien Euromelanomos diena. Europos šalyse atkreipiamas visuomenės dėmesys į melanomos, dėl agresyvios eigos dar vadinamos juoduoju vėžiu, pirminę profilaktiką ir ankstyvąją diagnostiką.

Estijoje vaistines pasiekė nosies purškalas...nuo koronaviruso. Tai šalies mokslininkų sukurtas produktas, kurio, kaip teigiama, pasipurškus į nosį, užsikrėtimo tikimybė maždaug keturioms valandoms sumažinama iki minimumo. Specialistai pabrėžia – tai nėra vaistas nuo koronaviruso, tai eksperimentinis preparatas, labiau skirtas prevencijai.

Prancūzijos Nacionalinė Asamblėja šiandien sprendžia dėl plataus klimato apsaugos įstatymo. Juo siekiama padėti šaliai pasiekti ambicingą Europos Sąjungos tikslą iki 2030-ųjų sumažinti išskiriamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų lygį 55-iais procentais.

Likus dviems savaitėms iki Eurovizijos keičiasi ne tik prognozės, kas galėtų laimėti šių metų konkursą, bet ir dalyvaujančių šalių skaičius.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.