Savęs repeticijos. Šiuolaikinių pažinčių ypatumai: kiek atliepiami programėlių naudotojų lūkesčiai?

Savęs repeticijos

2021.05.04 16:50

Savęs repeticijos. Šiuolaikinių pažinčių ypatumai: kiek atliepiami programėlių naudotojų lūkesčiai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ar platus potencialių partnerių pasirinkimas padeda pasiekti norimą rezultatą? Kokius suderinamumo kriterijus išskiria psichologai, ir kiek tai atsispindi algoritmuose? Kokie spąstai mūsų tyko naudojantis pažinčių programėlėmis?

Psichologinius ir skaitmeninius žaidimus pažinčių teritorijoje tyrinėjome su psichologe ir Vilniaus kolegijos lektore Migle Motiejūne ir nepriklausomu skaitmeninių produktų kūrėju Jonu Lekevičium.

Ved. Laura Montvilaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Jei esi jaunas, ieškai savęs ir savo gyvenimo kelio – tai tave supa ne tik malonūs iššūkiai ir patirtys. Tapsmo suaugusiu kelyje dažnai tenka susidurti su kankinančiom dilemom, kartais sukeliančiom sprendimų priėmimo paralyžių – tiegiog nebežinai, kaip išjudėti iš pasimetimo taško. Tinklalaidės įvadinėje dalyje pateiksime autentiškus jaunų žmonių išgyvenimų pavyzdžius, o antroje dalyje mėginsime juos išnarplioti, paaiškinti ir pateikti vieną kitą vertingą patarimą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą antradienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Savęs repeticijos

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.