10–12. Ar Lietuva turėtų drausti kirsti miškus per paukščių perėjimą?

10–12

2021.05.04 10:05

10–12. Ar Lietuva turėtų drausti kirsti miškus per paukščių perėjimą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

LRT IEŠKO SPRENDIMŲ: kaip žmonėms su negalia pažinti savo stiprybes ir rasti darbą padeda įdarbinimo tarpininkai?

Aplinkos projektų valdymo agentūros paviešinta „Vilmorus“ reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa parodė, kad 95 proc. apklaustųjų visiškai ar iš dalies sutinka, kad turėtų būti draudžiama kirsti miškus saugomose teritorijose paukščių veisimosi periodu. Ar Lietuva turėtų įteisinti tokį draudimą? Aplinkos ministerijos Miškų politikos grupės atstovas Zbignevas Glazko, ornitologas Marius Karlonas, botanikas, gamtosaugos ekspertas iš Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Metodinio analitinio centro Vytautas Uselis, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos pirmininkas Algis Gaižutis, Valstybinių miškų urėdijos direktoriaus pavaduotojas miškininkystei Mindaugas Petkevičius, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė.

Ar Lietuvai šį pavasarį gresia sausra? Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Hidrologinių stebėjimų skyriaus vedėjas Juozas Šimkus.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.