Laikas kultūrai. Fotografė Evgenia Levin: skurdo ar socialinės atskirties vaizdų mūsų visuomenė vengia

Laikas kultūrai

2021.05.02 10:05

Laikas kultūrai. Fotografė Evgenia Levin: skurdo ar socialinės atskirties vaizdų mūsų visuomenė vengia

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

20 kartą vyksta konkursas „Lietuvos spaudos fotografija“. „Mūsų leidžiami albumai ir parodos yra visuomenės žvilgsnio atspindys”, – sako viena iš konkurso organizatorių Lietuvos žurnalistų sąjungos spaudos fotografų skyriaus vadovė fotografė Evgenia Levin.

Vienas žymiausių Lietuvos fotografų Ramūnas Danisevičius yra vadinamas akimirkos fotografu. Dažniausiai gera nuotrauka yra atsitiktinumas, laiku paspaustas fotoaparato mygtukas – svarsto autorius. Apie spaudos ir autorinę fotografiją – pokalbis su Ramūnu Danisevičiumi.

Pirmoji gegužės savaitė yra skiriama gamtai, net dvi radijo programos transliuoja „Paukščių chorą” iš Žuvinto rezervato. Šio įrašo iniciatorė yra radijo žurnalistė Vaida Pilibaitytė, ne vienerius metus besidominti aplinkosaugos, ekologijos, klimato pokyčių temomis. Čia kylančios problemos ir klausimai dažnai aptariami Vaidos sumanytoje laidoje „Vienkartinė planeta“, taip pat radijo dokumentikos laidose. Pokalbis apie aplinkosaugos temas žiniasklaidoje, mūsų pastangas išsaugoti planetą, mitus ir mokslo atradimus.

Ved. Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama penktadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.