Atrask Lietuvą. Visaginą jauni žmonės atranda iš naujo

Atrask Lietuvą

2021.05.01 15:05

Atrask Lietuvą. Visaginą jauni žmonės atranda iš naujo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Visagino architektūra yra vėlyvojo sovietinio modernizmo pavyzdys, kuriame daugiabučiai dera su kraštovaizdžiu. Multikultūrinis miestas pulsuoja įvairiomis kultūromis ir tradicijomis, kurias puoselėja ir palaiko visaginiškiai. Jauni žmonės Visaginą atranda iš naujo. Kultūros vadybininkė Oksana Denisenko kviečia pasivaikščioti miesto gatvėmis, jį pažinti per garsus.

Ekoturizmas Visagine populiarėja. „Litwild“ įkūrėjas Anton Jevtiuchov organizuoja ir veda žygius pėsčiomis, baidarėmis ir dviračiais. Visagino turizmo informacijos plėtros centro vadovė Anastasija Jevtiuchova pristato stipriąsias turizmo puses: žygius, miesto architektūrinį išskirtinumą, branduolinį turizmą.

Dizaineris Vladimir Ionov miestą puošia freskomis ant pastatų. Simona Nemeikšytė, organizacijos RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai programos vadovė, kultūros vadybininkė dirbti ir kurti renkasi Visaginą.

Ved. Jolanta Jurkūnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pažinę Europą ir apkeliavę egzotiškus kraštus lietuviai ima atsigręžti į protėvių sukurtas vertybes ir jas naujai atranda. Po Lietuvą keliaukime kartu su laida „Atrask Lietuvą“. Laida transliuojama šeštadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Atrask Lietuvą

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.