Pakeliui su klasika. Pamela Gaižutytė – apie improvizaciją ir terapiją šokant džiazą

Pakeliui su klasika

2021.04.30 16:05

Pakeliui su klasika. Pamela Gaižutytė – apie improvizaciją ir terapiją šokant džiazą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sekmadienį LRT RADIJO ir LRT KLASIKOS eteryje skambės „Paukščių choras“. Jau ne pirmus metus lietuviškąjį „chorą“ Žuvinte įrašinėja LRT RADIJO laidos „Vienkartinė planeta“ autorė Vaida Pilibaitytė.

Portalas LRT.lt šį vakarą transliuos baigiamąjį jaunųjų kompozitorių chorinės muzikos konkurso „Vox Juventutis“ koncertą. Apie programą - choro „Jauna muzika“ meno vadovas, kompozitorius Vaclovas Augustinas.

Minint tarptautinę džiazo dieną domimės, kaip gyvena džiazo klubas „Jazz Cellar“. Pokalbis su pianistu, klubo muzikinės programos sudarytoju Dmitrijumi Golovanovu.

Dar vienas ciklo „24 atvirukai: pasakojimai apie moteris kompozitores“ pasakojimas. Šįkart apie Lili Boulanger.

Apie improvizaciją ir terapiją šokant džiazą - šokėja, mokytoja Pamela Gaižutytė. Rubrikos „Be kaukių“ viešnia pasakoja ir apie šio šokio ištakas ir paplitimą visame pasaulyje.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Giedrė Trapikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.