Pakeliui su klasika. Monika Lipšic: kiekvienas tavo žingsnis kažką reiškia

Pakeliui su klasika

2021.04.29 16:05

Pakeliui su klasika. Monika Lipšic: kiekvienas tavo žingsnis kažką reiškia

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tarptautinę šokio dieną Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“ jau pradėjo švęsti: vidurdienį sostinės Stanislovo Moniuškos skvere vilniečiams sušoko improvizaciją pagal anksčiau pastatytą jų pačių Igorio Stravinskio „Šventąjį pavasarį“.

Tęsiame pokalbių ciklą „Keturi milijonai“ ir šiuokart pažintis su knygų vaikams autore ir iliustruotoja Elena Selena, kuri jau šeštus metus gyvena Paryžiuje.

Klasikinės muzikos pasaulio naujienos, kurias rengia Paulina Nalivaikaitė.

Rubrikoje „Be kaukių“ – kuratorė Monika Lipšic, su menininkais kurianti parodas, performansus, videokūrinius bei tekstus. Jos biografijoje darbai ŠMC Vilniuje, taip pat Romoje, San Franciske, Vokietijoje ir kitur. Ji kuruoja ir internetinę platformą www.thegoodneighbour.lt, bet tai dar ne viskas. Apie įvairialypes kūrybines paieškas, atradimus, patirtis ir šiuolaikinį meną kalbamės su Monika Lipšic.

Ved. Gabija Narušytė ir Ignas Gudelevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.