Ryto garsai. Kur bus panaudoti pinigai koronaviruso komunikacijai?

Ryto garsai

2021.04.29 06:30

Ryto garsai. Kur bus panaudoti pinigai koronaviruso komunikacijai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dėl augančių užsikrėtimų skaičiaus Turkijoje šiandien įvedama visą parą trunkanti komendanto valanda. Šalyje uždaromos mokyklos, restoranai, namus palikti galima tik dėl būtinų priežasčių. Tačiau Lietuvos turizmo ekspertų teigimu, keliones į Turkiją įsigiję žmonės savo planų nekeičia. Išsamiau pasakoja Rūta Nikitinaitė.

Kas slypi už socialiniuose tinkluose plintančių ir vakcinų šalutinį poveikį iliustruojančių nuotraukų? Lietuvos krašto apsaugos ministerijos analitikai, stebintys informacinę erdvę sako, kad tokią informaciją dažnai skleidžia Rusija. Kodėl taip vyksta, pasakoja LRT portalo žurnalistė Jurga Bakaitė.

53 proc. tirtų Kauno klinikų medikų po „Pfizer“ skiepo jautė šalutinius reiškinius: atskleidė, kaip tai veikė imuninį atsaką. Išsamiau šį tyrimą komentuoja Kauno Klinikų Šeimos klinikos vadovas, profesorius Leonas Valius.

„Nacionalinė ekspedicija“ tęsia savo misiją, kurią buvo priversta nutraukti dėl pandemijos. Tiesiogiai iš kelionės jos dalyvis LRT žurnalistas Edvardas Kubilius.

Užsienio įvykių apžvalga. Lukas Kivita.

Kaip ir kur bus panaudoti papildomi trys milijonai eurų koronaviruso pandemijos komunikacijai?

Dalis verslo įmonių ir gyventojų piktinasi, kad bankai neįspėję blokuoja jų sąskaitas. Pastarieji iš klientų reguliariai reikalauja atnaujinti anketas, o to nepadarę netenka priėjimo prie savo sąskaitų. Konfliktai kartais baigiasi tuo, kad į bankus kviečiama policija. Naujasis Lietuvos banko vadovas pripažįsta, kad tai problema. Tema domėjosi Marius Jokūbaitis.

Prezidento vyriausiasis patarėjas, ekonominės ir socialinės politikos grupės vadovas Simonas Krėpšta.

Ką apie savo sveikatos būklę, prarastą sportinę formą kalba atsidariusių sporto klubų lankytojai, treneriai?

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.