Pakeliui su klasika. Agnė Doveikaitė: emocinis intelektas tapo kopėčiomis išlipti iš gyvenimo duobių

Pakeliui su klasika

2021.04.28 16:05

Pakeliui su klasika. Agnė Doveikaitė: emocinis intelektas tapo kopėčiomis išlipti iš gyvenimo duobių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija (NKIKIA), Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA, Lietuvos leidėjų asociacija (LLA) ir Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija (LŽKA) LR Vyriausybei ir Seimui įteikė prašymą įtraukti socialinius partnerius ir nevyriausybinį sektorių į Lietuvos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo 2021-2026 metais plano „Naujos kartos Lietuva” rengimą. Ko pasigenda kultūros sektoriaus atstovai?

Lietuvos nacionalinis muziejus pristato naują savo įvaizdį ir žada būti atviru, keičiančiu ir įkvepiančiu.

Tęsiantis Verstinės knygos konkursui apie humanitarikos literatūros sąrašą kalbame su viešųjų ryšių specialistu Mykolu Katkumi.

Susipažinsime su kolektyvu iš Brazilijos Os Tincoas.

Profesionali smuikininkė, emocinio intelekto lektorė, patyrimų seminarų vedėja ir ekstatinio šokio mokytoja Agnė Doveikaitė pasakoja apie nuolatines naujovių paieškas ir savo gyvenimo variklį.

Ved. Odeta Vasiliauskaitė ir Marius Eidukonis

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau