Pakeliui su klasika. Gydytojas Laurynas Šarkinas: „Saulės kliošas“ susikūrė iš noro praskaidrinti niūrią mediciną

Pakeliui su klasika

2021.04.27 16:05

Pakeliui su klasika. Gydytojas Laurynas Šarkinas: „Saulės kliošas“ susikūrė iš noro praskaidrinti niūrią mediciną

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas vertėjas Pranas Bieliauskas: vertimas turėtų taip traukti, kad be jo negalėtum gyventi.

Ieva Buinevičiūtė pasakoja apie muziką kine.

Po penkis mėnesius trukusios tylos – pirmoji teatro premjera. Stiklo cilindruose žiūrovai stebės AIROS šokio teatro spektaklį „ALKIS“ Dūmų fabrike. Pokalbis su choreografe ir režisiere Aira Naginevičiūte ir šokėjais.

Medicinos darbuotojų dieną rubrikos „Be kaukių“ svečias - vaikų chirurgas ir grupės „Saulės kliošas“ vienas iš įkūrėjų, būgnininkas Laurynas Šarkinas. Kalbamės apie medicinos sistemos problemas, gydytojų kasdienybę, apie 20 metų gyvuojančią grupę ir, žinoma, muziką.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.