Lietuvos diena. Projektas „Misija Sibiras“ stabdo veiklą

Lietuvos diena

2021.04.27 13:05

Lietuvos diena. Projektas „Misija Sibiras“ stabdo veiklą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda su sveikatos ekspertais aptarė epidemiologinę situaciją šalyje. Po susitikimo prezidento vyriausiasis patarėjas Simonas Krėpšta pareiškė, kad masinė vakcinacina Lietuvoje jau prasidėjo, nes Vilniuje skiepijami 55-64 metų amžiaus grupės. Be to, prezidento patarėjas sukritikavo Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimą vakcinas iš kitų regionų atiduoti Vilniui.

Seimo socialdemokratai, nesulaukę Seimo pirmininkės suburtos darbo grupės sutarimo vieni teikia Konstitucijos pataisas dėl tiesioginių merų rinkimų įteisinimo. Kodėl reikėjo skubos ir ar ši iniciatyva neįneš daugiau chaoso?

15 metų gyvavusi iniciatyva „Misija Sibiras“, organizavusi ekspedicijas į lietuvių tremties vietas, pranešė nutraukianti savo veiklą.

Tėvai susirūpino, kad pradinukų vasaros atostogos sutrumpės dviem savaitėmis. Ministerija sako, kad tai – jokia naujiena, esą pradinukai šiemet ilgiau ilsėjosi žiemą, todėl dabar turi atidirbti.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.