Pilno metro. Atgal į kiną – kaip sugrąžinti ėjimo į kino teatrus ritualą?

Pilno metro

2021.04.27 11:05

Pilno metro. Atgal į kiną – kaip sugrąžinti ėjimo į kino teatrus ritualą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nuo balandžio 19-osios leidžiama kino teatrų veikla, tačiau ilgą laiką neveikusiems kino etatrams ne taip lengva greitai atverti duris: reikia nuspręsti, kuriais filmais bus pritraukta drąsiausia auditorija, dėlioti premjerų ir lietuviškos produkcijos tinklelį.

Kokių strategijų imasi kino teatrų atstovai? Kaip vėl iš naujo sukurti ėjimo į kino teatrą ritualą ir kokiomis nuotaikomis pirmuosius lankytojus priims kino salės?

Pokalbis su „Multikino“ rinkodaros vadovu Raimundu Bilinsku, kino teatrų „Pasaka“ vadove Andre Balžekiene, „Skalvijos“ kino centro vadove Vilma Levickaite ir kino teatrų „Forum Cinemas“ vadovu Gintaru Plytniku.

Kino komunikacijos specialistė Karolina Bieliauskaitė apžvelgia serialą „Palikimas“ („Succession“).

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.