Performansas. Išbraukti metai, kurių niekas negrąžins. Scenos menų studentų istorijos

Performansas

2021.04.27 10:05

Performansas. Išbraukti metai, kurių niekas negrąžins. Scenos menų studentų istorijos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Scenos menų gerbėjai jau džiaugiasi pirmosiomis, po ilgos pertraukos paskelbtomis sudėtingai brandintų premjerų ar daugiau nei pusmetį gyvai auditorijai nerodytų spektaklių datomis.

Tačiau dėl karantino alternatyviais, saugiais būdais plėtotas ar laikinai pristabdytas buvo ne tik profesionalių scenos menų kūrėjų darbas, bet ir šių programų studentų mokymo procesas. Kaip per karantiną organizuotas gyvo kontakto reikalaujantis, kolektyvinio pobūdžio meno studijų procesas?

Ką iš tiesų jaučiasi praradę teatro režisūros, vaidybos, šiuolaikinio šokio studentai? Ir kokias galimas viso to pasekmes ateityje jie įžvelgia?

Patirtimis dalijasi vaidybą studijuojanti Vilija Matačiūnaitė, teatro režisūrą studijuojantis Augtumas Harner ir šiuolaikinio šokio besimokantis Juozas Veiverys.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Performansas“ – LRT KLASIKOS laida apie performatyviąją kultūrą. Aktualus žvilgsnis į scenos menus – pasakojimai apie teatro pasaulio procesus, užkulisius ir vaisius, pokalbiai su performatyviojo meno kūrėjais ir apžvalgininkais. Laida transliuojama antradieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Performansas

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.