Ryto garsai. Epidemiologinė situacija Lietuvoje sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio akimis

Ryto garsai

2021.04.27 06:30

Ryto garsai. Epidemiologinė situacija Lietuvoje sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio akimis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvai svarstant apie galimybių pasą, toks dokumentas aktualus ir kitose užsienio šalyse. Imunitetą nuo koronaviruso įrodantis sertifikatas jau išduodamas Izraelyje, netrukus dokumentas turėtų atsirasti Prancūzijoje ir Estijoje. Tačiau prieš kelias savaites įsigaliojęs vadinamasis koronapasas Danijoje vertinamas neigiamai. Apie galimybių paso alternatyvas užsienyje domėjosi Rūta Nikitinaitė.

Kodėl savivaldybės steigia atskiras gyventojų registravimo sistemas?

Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas ir Sveikatos apsaugos ministerijos Elektroninės sveikatos sistemos ir informacinių išteklių skyriaus vyriausiasis specialistas Lukas Galkus.

Eskpedicija. Iš Kroatijos Edvardas Kubilius.

Lietuvoje startuoja ankstyvos vaiko raidos principais paremta socialinė inovacija – pagalbos ir informacijos sistema auginantiems vaikus iki 3 metų amžiaus. Projekto sumanytoja Marija Dautartaitė.

Dalis šalies gyventojų ne vienerius metus laukia prisijungimo prie centralizuoto vandens tiekimo. Vandens tiekėjai piktinasi, kad individualių namų savininkai patys netrykšta noru jungtis. Todėl vandentvarkos įmonės net buvo nubaustos baudomis, nes prie tinklų prisijungė mažiau gyventojų nei buvo planuota. Tema domėjosi Marius Jokūbaitis.

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio interviu.

Šiandien tarptautinė mediko diena. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas, dainininkas Jonas Sakalauskas pakvietė dainuojančius medikus ir įrašė dainą „O, mano saule“ Jis sako, kad tai dovana mūsų medikams jų profesinės dienos proga.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.