60 minučių. Vilniuje atidarytas vienas didžiausių šalyje COVID-19 vakcinavimo centrų

60 minučių

2021.04.26 17:05

60 minučių. Vilniuje atidarytas vienas didžiausių šalyje COVID-19 vakcinavimo centrų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, pradėjo veikti COVID-19 vakcinavimo centras. Čia dirbs 50 vakcinavimo kabinų, tai leis paskiepyti iki 15 tūkst.gyventojų per parą.Centas dar neveikia visu pajėgumu, bet tik dėl vakcinų trūkumo.

Vyriausybei pateikti siūlymai dėl techninių Galimybių paso detalių. Numatoma, kad Galimybių pasas bus elektroninis dokumentas – t. y. asmeniui suteikiamas QR kodas telefone, kuris parodys, jog asmuo yra pasiskiepijęs pagal imunologų reikalavimus, turi neigiamą COVID-19 testo atsakymą arba yra persirgęs koronavirusu ir įgijęs imunitetą pagal infektologų reikalavimus.

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba aptarė ekonominius iššūkius.

Vilniaus rajone patvirtintas paukščių gripas, griežtinama prekybos paukščiais kontrolė. Šiandien pristatytos gripo plitimo užkardymo priemonės Vilniaus, Trakų, Širvintų, Molėtų rajonų, Elektrėnų savivaldybėse bei pasienio su Lenkija postuose.

Rusijos teismas pirmadienį nurodė įkalinto opozicionieriaus Aleksejaus Navalno regioniniam biurų tinklui stabdyti visą savo veiklą.

Vytauto Didžiojo karo muziejuje pristatyta Adolfo Ramanausko-Vanago skulptūra ir paroda partizanų vadui.

Išdalyti prestižiniai kino apdovanojimai „Oskarai“.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.