Ryto garsai. Kaip apie skiepus su senjorais pataria kalbėti... senjorai?

Ryto garsai

2021.04.25 07:05

Ryto garsai. Kaip apie skiepus su senjorais pataria kalbėti... senjorai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Balandžio pabaigoje Lietuvoje ir pasaulyje minima imunizacijos savaitė. Specialistai perspėja: po anksčiau pasiektų puikių rezultatų, gresia žingsnis atgal.

Kaip apie skiepus su senjorais, kalba senjorai? Patirtimi pasidalins Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto rektorė Zita Žebrauskienė.

Taip pat apie Statybininko kortelę. Prezidentui, premjerui ir patiems statybininkams sutariant, kad būtina mažinti šešėlį, pačios priemonės įgyvendinimas stringa.

Šiąnakt bus išdalinti prestižiniais pasaulyje laikomi „Oskarai“. Geriausių aktorių, režisierių ir kitų kino bendruomenės kūrėjų pagerbimas šiemet vyks porą mėnesių vėliau nei įprastai. Dėl Covid-19 pandemijos, bus ir daugiau pokyčių.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.