Draugystė veža. Keliaukime gražiausiu kūrybos, pažinimo ir draugystės taku

Draugystė veža

2021.04.24 14:35

Draugystė veža. Keliaukime gražiausiu kūrybos, pažinimo ir draugystės taku

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

,,Keliaukime gražiausiu kūrybos, pažinimo ir draugystės taku” – kviečia festivalio „Gražiausiu taku“ rengėjai. Projektas išskirtinis tuo, kad jame dalyvauja ir žymūs menininkai – profesionalai ir talentingi neįgalūs atlikėjai, jaunieji talentai bei senjorai. Laidoje kalbamės su projekto „Gražiausiu taku“ autore ir vadovė, programų režisiere, scenarijų autore Lijana Žiedelyte ir aktoriumi, televizijos laidų, valstybinių švenčių ir kitų renginių vedėju, Gintaru Mikalausku.

Festivalis vyksta nuo 2005 metų. Projektas apjungia įvairių žanrų, muzikos stilių ir įvairaus amžiaus atlikėjus, Scenoje susitinka ir jaunieji talentai, pirmuosius žingsnius žengiantys į sceną ir profesionalūs menininkai, pripažinti artistai. Mokiniai ir jų mokytojai, kolektyvų vadovai, šeimos nariai skatinami kartu kūrybiškai bendrauti koncertinėje ir laisvalaikio veikloje. Keliauja ir mėgėjai, muzikos mylėtojai ir profesionalai, visuomenėje žinomi asmenys. Gintaras Mikalauskas pasakoja, kaip festivalio metu jaučiasi susirinkusi tokia įvairi publika ir kokias emocijas išgyvena pats.

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.