Lietuvos diena. Kaip Anykščiams sekasi tvarkytis su nauja koronaviruso atmaina?

Lietuvos diena

2021.04.24 13:05

Lietuvos diena. Kaip Anykščiams sekasi tvarkytis su nauja koronaviruso atmaina?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ryškiausias pokytis gyventojų nuomonių tyrime–kritęs prezidento Gitano Nausėdos reitingas. Komentuoja „Vilmorus“ vadovas, sociologas Vladas Gaidys ir Klaipėdos universiteto politologas Saulius Šiliauskas.

Praėjusią savaitę Anykščiuose rasta nauja COVID-19 viruso atmaina, siejama su didesniu atsparumu vakcinoms. Kaip Anykščiams sekasi tvarkytis su šia atmaina? Anykščių meras Sigutis Obelevičius.

Po beveik pusmečio pertraukos šįvakar Nacionaliniame operos ir baleto teatre koncertas „Baleto gala. Nepapasakotos istorijos“. Vilniaus kongresų rūmuose–Baltijos šalių orkestrų festivalis „Tolima šviesa“. Pokalbis su Operos ir baleto teatro generaliniu direktoriumi Jonu Sakalausku ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovu ir vyriausiuoju dirigentu Gintaru Rinkevičiumi.

Šiandien JAV prezidentas Joe Bidenas turėtų pripažinti genocidu pusantro milijono armėnų išžudymą Pirmojo pasaulinio karo metais.

Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva šiandien minima Šuns diena.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.