Kultūros savaitė. Čiurlionio dailės muziejaus direktorė Daina Kamarauskienė, balčiausioji balta spalva, muziejai ir klimato kaita

Kultūros savaitė

2021.04.24 09:05

Kultūros savaitė. Čiurlionio dailės muziejaus direktorė Daina Kamarauskienė, balčiausioji balta spalva, muziejai ir klimato kaita

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šimtosios dainininko ir pedagogo gimimo sukakties proga Gerūta Griniūtė pasakoja apie Abdono Lietuvninko talentą.

Žvelgdami į kitąmet Kauną ištiksiantį Kultūros sostinės titulą moksleiviai generuoja kūrybines idėjas, sprendžiančias visuomenės problemas.

Motinos Žemės dienos proga lankomės šimtamečiame medinuke, kuriame Giedrius Bučas kuria antrinio dizaino dirbtuves.

Lietuvos muziejininkai kartu su tarptautine bendruomene drauge ieško būdų, kaip muziejai gali padėti spręsti klimato kaitos klausimus.

Istorijos mokytojo eksperto Domo Boguševičiaus komentaras apie tai, kaip programuosime mokinius istorijai.

Pasaulyje: maisto prekių parduotuvė Londono muziejuje, mokslininkų sukurti balčiausi baltos spalvos dažai ir išvien eiti kviečianti galerijų klimato koalicija.

Dar nėra metų, kaip Nacionaliniam M. K. Čiurlionio dailės muziejui Kaune pradėjo vadovauti Daina Kamarauskienė. Dar tik būsimoji meno istorikė šioje institucijoje leisdavo ir visai mažas savo dienas, o šiandien svarsto, kaip atverti meną ir kultūrą tiems, kurie šių akistatų vis dar bijo.

Ved. Kotryna Lingienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Laida apie kultūros gyvenimo aktualijas, problemas, naujus reiškinius ir kuriančius žmones. Laida transliuojama šeštadieniais 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kultūros savaitė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.