Pakeliui su klasika. Simonas Šipavičius: muzikoje viskas įmanoma

Pakeliui su klasika

2021.04.23 16:05

Pakeliui su klasika. Simonas Šipavičius: muzikoje viskas įmanoma

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė su šūkiu „Nauja realybė – naujos formos“ apdovanoja geriausius metų bibliotekininkus.

„Savicko paveikslų galerija“ kviečia į dar vieną parodą iš ciklo „Pasakojimai“. Tai Jūratės Mykolaitytės kūrinių paroda „Tapyba“, o menininkės paveikslų herojai – miestas ir architektūra.

Ciklo „Koncertas vienam“ finalinis akordas jau šį vakarą: pandemijos įkvėptą LRT KLASIKOS koncertų ciklą vainikuos boso-baritono Almo Švilpos ir pianistės Nijolės Ralytės koncertas LMTA Klaipėdos fakultetų salėje.

Tęsiame ciklą „24 atvirukai: pasakojimai apie moteris kompozitores“. Šiuokart pažintis su amerikiečių kompozitore Florence Price.

Muzikos maniaku save vadinantis saksofonininkas Simonas Šipavičius instrumento nepaleidžia regis nė akimirkai: grupės „Sheep Got Waxed“ ir kitų ansamblių dalyvis stebina muzikos pasaulį savo kūrybiniais ieškojimais džiazo muzikoje ir sako, kad „„Muzikoje viskas įmanoma“. Apie laisvę muzikoje, atradimus ir fanatizmą – Simonas Šipavičius rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.