Ryto allegro. Kodėl mes per daug šiukšliname? „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas Giedrius Bučas

Ryto allegro

2021.04.23 07:05

Ryto allegro. Kodėl mes per daug šiukšliname? „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas Giedrius Bučas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujausio „Šiaurės Atėnų“ numerio apžvalga.

Mariaus Buroko parengtoje naujų poezijos knygų apžvalgoje – trys eilėraščių rinkiniai: Aušros Kaziliūnaitės „Jūros nėra“, Erikos Drungytės „Kalnas ir miestas“ ir Alvydo Valentos „Prierašai neegzistuojančioms Iliados ir Odisėjos iliustracijoms“.

Kaip senas medinis kino teatras tampa antrinio dizaino dirbtuvėmis ir kodėl mes per daug šiukšliname, Panemunėje Kaune domisi Kotryna Lingienė.

Prasideda 21 Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė; ją pristato Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė Jolita Steponaitienė.

Kuo dialogas gali būti naudingas ne tik bendruomenėms, bet ir pačioms kultūros organizacijoms? Kaip inicijuoti produktyvų, pagarbų ir daugiabalsį dialogą? Kokios yra gerosios praktikos? „Kūrybinės jungtys“ kviečia į virtualią diskusiją „Kultūros organizacija kaip dialogo erdvė“.

Prasideda festivalis „Baltijos muzikos dienos“, skatinantis atsakyti į klausimą, koks gi yra baltiškasis muzikos DNR? Pokalbis su Lietuvos kompozitorių sąjungos pirmininku Mykolu Natalevičiumi.

Tęsiame pokalbių ciklą „4 milijonai“ ir šįkart keliaujame į pietryčių Švediją, kur jau kelis dešimtmečius gyvena ir dirba menininkė iš Lietuvos Dalia Lopez Madrona. Su dailininke ir knygriše kalbėjosi Jolanta Kryževičienė.

Balandžio 23– paskutinis „Koncertas vienam“. Tuščioje LMTA Klaipėdos fakulteto koncertų salėje pasirodys operos solistas, bosas-baritonas Almas Švilpa, kuriam akompanuos pianistė Nijolė Ralytė.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.