Pakeliui su klasika. Iliustruotoja Greta Alice: „Niekada nesiekiau kalbėti rimtai“

Pakeliui su klasika

2021.04.22 16:05

Pakeliui su klasika. Iliustruotoja Greta Alice: „Niekada nesiekiau kalbėti rimtai“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ciklą „Koncertas vienam“ penktadienį užbaigs boso-baritono Almo Švilpos ir pianistės Nijolės Ralytės koncertas iš Klaipėdos. Pokalbis su solistu – apie sugrįžimą į sceną po septynių mėnesių pertraukos, įspūdingą Olando vaidmenį ir tai, ką reiškia dainuoti gimtojoje Klaipėdoje.

„Tęsiame pokalbių su pasaulio lietuviai ciklą „4 milijonai“ ir šiandien keliaujame į pietryčių Švediją, į Hiogano miestą, kur jau kelis dešimtmečius gyvena ir dirba menininkė iš Lietuvos Dalia Lopez Madrona. Su dailininke, knygriše Dalia Lopez Madrona kalbėjosi Jolanta Kryževičienė.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

„Niekada nesiekiau būti rimtu menininku, rimtu žmogumi ar kalbėti rimtai“, – viename interviu yra pasakojusi iliustruotoja, dizainere ir tiesiog knygų mylėtoja save vadinanti Greta Alice. Apie jos meilę dailei, knygoms ir muzikai – rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.