Pakeliui su klasika. Selemonas Paltanavičius: noriu patraukti žmones prie gamtos, todėl ir rašau knygas

Pakeliui su klasika

2021.04.20 16:05

Pakeliui su klasika. Selemonas Paltanavičius: noriu patraukti žmones prie gamtos, todėl ir rašau knygas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po ilgos pertraukos duris atveria koncertinės įstaigos ir teatrai. Ar teatrų trupės pasiruošusios įžengti į sceną? Kada pamatysime pirmuosius spektaklius su žiūrovais? Kokią vasaros strategiją numato teatrų vadovai? Kalbamės su Nacionalinio Kauno dramos teatro generaliniu direktoriumi Egidijumi Stanciku, Nacionalinio operos ir baleto teatro generaliniu direktoriumi Jonu Sakalausku ir Klaipėdos dramos teatro vadovu Tomu Juočiu.

Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatė dailėtyrininkė, parodų kuratorė, pedagogė Elona Lubytė.

Apie muziką kine pasakoja Ieva Buinevičiūtė.

Gamtininkas, fotografas, aplinkosaugininkas, prozininkas, radijo laidų vedėjas Selemonas Paltanavičius visą gyvenimą domisi ir tyrinėja Lietuvos paukščius. „Be gamtos man niekas nebuvo įdomu“, – yra sakęs gamtininkas, parašęs daugybę knygų vaikams ir suaugusiems. Apie žmogaus santykį su gamta, apie mūsų paukščius ir norą rašyti knygas – pokalbis su Selemonu Paltanavičiumi.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.