Radijo byla. Narkotikų laikymas ir platinimas. Kas gresia už smalsumą pabandyti?

Radijo byla

2021.04.20 14:05

Radijo byla. Narkotikų laikymas ir platinimas. Kas gresia už smalsumą pabandyti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kas yra narkotikų platinimas? Kaip baudžiami psichotropinių medžiagų laikytojai ir platintojai? Ką liudija teismų praktika?

Anot statistikos, 2020-aisiais Lietuvoje pradėta perpus (51 proc.) mažiau įmonių bankrotų nei 2019-aisiais. Tačiau rinkos ekspertai ir teisininkai svarsto, kad nedideli pernykščiai skaičiai gali būti tyla prieš audrą ir užsimena, kad šiemet galime sulaukti popandeminės bankrotų spyruoklės išsiskleidimo. Kokias rizikas derėtų įvertinti nemokumo ribą pasiekusioms įmonėms? Kas žinotina tokių įmonių vadovams ir darbuotojams?

Į saugomas teritorijas vykdami automobiliu, laikykitės galiojančių taisyklių. Nuobauda taisykles pažeidusiam asmeniui gali būti skiriama per dvejus metus, o pažeidimo protokolas surašomas ir siunčiamas transporto priemonės savininkui (valdytojui).

Laidoje dalyvauja: Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Mindaugas Ražanskas, advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas Egidijus Langys, Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos vyr. specialistas Marijus Tomkus

Ved. Artūras Matusas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.