Pilno metro. Izolda Keidošiūtė apie kintantį kino kritiko vaidmenį ir autoritetą

Pilno metro

2021.04.20 11:05

Pilno metro. Izolda Keidošiūtė apie kintantį kino kritiko vaidmenį ir autoritetą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Pastebiu, kad anksčiau kritikai daug daugiau abejodavo, dabar, kartu su internetu ir socialiniais tinklais, nuomonė reiškiama labai kategoriškai ir neabejojant savo teisumu,“ – sako kino kritikė ir kino žurnalistė Izolda Keidošiūtė. Pokalbis apie kintantį kino kritikų vaidmenį, pandemijos metu padidėjusį visuomenės susidomėjimą kinu ir tiesiog – didelę meilę kinui.

Kino žurnalistė Ieva Šukytė apžvelgia serialą „Raudoni žibintai“ („Red light“, 2020), apdovanotą Kanų tarptautiniame serialų festivalyje „CanneSeries“.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.