Ryto garsai. Kokios Lietuvos galimybės gauti Danijos atsisakomų „AstraZeneca“ vakcinų?

Ryto garsai

2021.04.20 06:30

Ryto garsai. Kokios Lietuvos galimybės gauti Danijos atsisakomų „AstraZeneca“ vakcinų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ar Lietuvai pavyks nusipirkti papildomų „AsraZeneca“ dozių iš Danijos, kuri paskelbė nebeskiepysianti savo gyventojų šia vakcina?

Kaip Lietuvai sekasi atsikratyti labiausiai prasigėrusios valstybės etiketės, valdantiesiems ketinant peržiūrėti alkoholio kontrolės įstatymus? Pokalbis su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento vadovu Renaldu Čiužu.

„Verslo laike“ – apie klimato kaitos paskatinti neįprastus gamtos reiškinius, kurie draudikams tapo tikru galvos skausmu.

Finansų ministrė Gintarė Skaistė sako, kad valstybės finansai pandemijos akivaizdoje – sąlyginai stabilizuoti, tad išlaidų karpyti neketina, priešingai – metamos visos pastangos darbo vietoms išsaugoti. Finansų ministrės interviu.

Vyriausybei panaikinus judėjimo ribojimus ir atšilus orams, vis daugiau žmonių vyksta į Kuršių neriją. Kaip sekasi į pusiasalį žmones keliantiems keltas?

Europoje gyvenantys musulmonai Ramadaną – pasninko mėnesį – antrus metus sutinka karantine.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.