60 minučių. Kodėl tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai?

60 minučių

2021.04.19 17:05

60 minučių. Kodėl tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prieš šešerius metus Lietuvoje įvesti tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai. Tiesioginiai merų rinkimai Lietuvoje įvesti 2015 metais. Savivaldybių merai jau du kartus rinkti tiesiogiai. Anksčiau merus rinkdavo savivaldybių tarybos.

Prezidentūra Finansų ministerijos pristatytame nacionaliniame integruotame ekonomikos gaivinimo plano projekte pasigenda dėmesio privačiam sektoriui, taip pat priemonėms, skirtoms mažinti regioninę atskirtį.

Veiklą leidus atnaujinti iki šiol neveikusioms didelių prekybos centrų parduotuvėms, tik atsidarius prie kai kurių jau driekėsi nedidelės eilės. Prekybininkai džiaugiasi, kad po keturių mėnesių pertraukos vėl gali dirbti, tikisi pritraukti pirkėjų ir žada dirbti saugiai.

Paviršių testavimą ketinama pradėti dešimtyje Vilniaus regiono darželių. Kuo paviršių testavimo metodas gali būti naudingas kovoje su pandemija?

Ved. Deividas Jursevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.