10–12. Kokias Rytų Lietuvos problemas paryškino pandemija?

10–12

2021.04.19 10:05

10–12. Kokias Rytų Lietuvos problemas paryškino pandemija?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Iš atliekų gaminamos dekoracijos ar antram gyvenimui prikeliami virtuvės rakandai. Kad galima gyventi tausojant aplinką demonstruoja projekto „Senjorai nešvaisto“ dalyviai. Patirtimi dalinasi projekto „60+“ vadovė Vaiva Sadauskė, Karolina Uldinskaitė iš Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centro „Židinys“ bei Panevėžio TAU atstovė Renata Jankevičienė.

Dar viena tema – apie lėčiau gyventojus skiepijančią Rytų Lietuvą. Dalis ekspertų sako, kad pandemija tik dar kartą paryškino politikų dėmesio stoką šiam regionui.

Taip pat laidoje „10-12“ pokalbis su menininku, dizaineriu Eriku Mališausku, kuris sukūrė kūrinį iš neapykantos komentarų internete. Darbas vadinasi „Neapykantos Debesis“, mat jame – realūs socialiniame tinkle publikuoti homofobiški, neapykantos komentarai.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.