Laikas kultūrai. Kaip mes statome, kovojame ir verčiame paminklus

Laikas kultūrai

2021.04.18 10:05

Laikas kultūrai. Kaip mes statome, kovojame ir verčiame paminklus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pasaulinę paminklų ir paminklinių vietų apsaugos dieną pasižvalgykime po mūsų miestų ir miestelių aikštes. Kam statome paminklus? Kodėl dėl jų taip kovojame? Kada jau ateina laikas paminklą griauti? Apie paminklus kalbamės su menotyrininku Ernestu Parulskiu.

Baigėsi Metų knygos rinkimų akcija, paskelbti nugalėtojai. Ar tikrai skaitymą skatinantis projektas atliko savo misiją ir buvo matomas? Pokalbis su viena Metų knygos rinkimų organizatorių Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo departamento tyrimų ir sklaidos skyriaus vadove Goda Baranauskaite-Dangoviene. Pokalbis su Kęstučiu Pikūnu apie knygą „Jonas ir Adolfas Mekai . Gyvenimo lai(š)kai“.

Po įspūdingą Radvilų rūmų muziejuje veikiančią menininko Michael Rakowitz parodą „Nematomo priešo būti neturėtų“ vedžioja parodos kuratorius Evaldas Stankevičius.

Ved. Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama penktadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.