Draugystė veža. Pasaulinę cirko dieną apie Baltijos cirke atrastą šeimą, kurios neturėjo ir labai trūko

Draugystė veža

2021.04.17 14:35

Draugystė veža. Pasaulinę cirko dieną apie Baltijos cirke atrastą šeimą, kurios neturėjo ir labai trūko

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Balandžio 17-ąją – minima Pasaulinė cirko diena. Pirmieji cirko pasirodymai siejami su antikos laikais, kai Romos stadionuose vykdavo įspūdingi teatrališki ir akrobatiniai renginiai. Lietuvoje cirko elementų buvo liaudies šventėse, populiarūs buvo klounai, mimai, akrobatai. Laidoje kalbamės su Baltijos cirko projektų vadove, Kauno cirko meno akademijos vadove Ieva Variakojyte ir broliais Tomu ir Roku Baranauskais, „Lietuvos talentų“ dalyviais, Baltijos cirko mokiniais, jaunaisiais artistais, kurie cirke atrado šeimą, nes savosios neturėjo ir jos labai trūko.

Pašnekovai dalijasi apie kasdieninį cirko gyvenimą, dideles pastangas, kurių rezultatą mato žiūrovai. Tiek Ieva, tiek broliai pasakoja apie ypatingą šeimyninį ryšį, kuris sieja visus cirko darbuotojus ir naujai įsiliejusius į kolektyvą jaunuosius artistus.

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.