Ryto garsai. Ar dūmų detektorius gali išgelbėti gyvybę

Ryto garsai

2021.04.17 07:05

Ryto garsai. Ar dūmų detektorius gali išgelbėti gyvybę

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kaip žinome, Lietuvos būstuose turi būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai. Sprendimą autonominius dūmų detektorius padaryti privalomais gyvenamuosiuose namuose lėmė ne vien kitų šalių praktika, bet ir statistika. Daugiausia Lietuvoje gaisruose mirštančių žmonių žūva degant gyvenamiesiems namams.

Rudenį Palangos miesto savivaldybė siekė, kad prezidentinė vila „Auska“ nebūtų privatizuota ir atitektų kurorto savivaldybei. Ar prezidentinė vila netaps statiniu vaiduokliu?

Kiek daugiau nei 30 tūkst. gyventojų turinti Šalčininkų rajono savivaldybė – viena lėčiausiai skiepijanti nuo koronaviruso. Premjerė Ingrida Šimonytė užsiminė kad vakcinas Šalčininkų rajono gyventojams tiesiai į namus galėtų pristatyti karo medikai. Kaip tokią iniciatyvą vertina patys Šalčininkų rajono gyventojai ?

Šiandien nuo Boriso Nemcovo skvere priešais Rusijos ambasadą vyks solidarumą su Ukraina, ukrainiečių palaikymo akcija "NE Rusijos agresijai Ukrainoje.

Nors teigiama, kad Anykščių rajone, kur žuvo vaikai, detektorius buvo, nes prieš porą metų tuo pasirūpino seniūnija, bet jis nesuveikė, nes buvo sugadintas ar pasibaigusios baterijos.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.