Melomanas klauso. Rūta Giniūnaitė muzikos žurnalistikos link pasuko norėdama ištęsti koncertuose patiriamą jausmą

Melomanas klauso

2021.04.16 14:00

Melomanas klauso. Rūta Giniūnaitė muzikos žurnalistikos link pasuko norėdama ištęsti koncertuose patiriamą jausmą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prieš laidą, neslėpsime, turėjome spėjimų ir įtarimų, kad vedėjo neprireiks – viską pristatyti, apžvelgti, papasakoti ji galėjo savarankiškai. Neabejojome, kad sunku nebūtų – juk neretai ji pati atsiduria kitoje, t. y. kamantinėjančiųjų, pusėje.

Kaip bebūtų, į studiją vis tik užsukome – tam, kad puikiai parinktus, subtilius, gylio ir emocijų nestingančius kūrinius į eterį išleistume. Laidoje „Melomanas klauso“ jais dalinosi po NARA ir Lietuvos muzikos informacijos centro vėliavomis rašanti jaunosios kartos laisvai samdoma muzikos žurnalistė, taip pat Lukiškių kalėjimo 2.0 projektų asistentė Rūta Giniūnaitė. Jūsų ausims – jos muzikalus grojaraštis ir dar muzikalesnės mintys.

Kalbino Kristupas Naraškevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT OPUS laida „Melomanas klauso“ yra skambanti susitikimų eteryje platforma, vienijanti kokybiškos muzikos mylėtojus ir kūrėjus, įdomių dainų ieškotojus ir atradėjus, istorijų pasakotojus ir emocijų gaudytojus, vinilų kolekcininkus ir nenuilstančius šokėjus, prisiminimų medžiotojus ir nostalgijos tyrinėtojus, garsų terapijos mėgėjus ir žodžių hipnozės propaguotojus. Visi jie pakvaišę dėl muzikos ir nori ja dalintis. Kiekvieną penktadienį 14.00 val.

Kiti laidos epizodai

Melomanas klauso

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.