Čempionų pietūs. Čempioniška Karalienės ir Valčiukaitės komanda vėl kartu žvalgosi į Tokijo žaidynių podiumą

Čempionų pietūs

2021.04.15 14:30

Čempionų pietūs. Čempioniška Karalienės ir Valčiukaitės komanda vėl kartu žvalgosi į Tokijo žaidynių podiumą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė po ketverių metų pertraukos ir vėl stovėjo ant tarptautinių irklavimo varžybų nugalėtojų pakylos. Lietuvos olimpinės viltys balandžio 11-ąją tapo Europos vicečempionėmis, pateikdamos rimtą pareiškimą prieš liepą vyksiančias Tokijo olimpines žaidynes.

Laidoje sportininkės pasakoja apie pastarųjų metų Mildos sunkumus, Donatos sugrįžimą į didžiąją areną, bendrus ir asmeninius tikslus, sporto bei gyvenimo pamokas ir pažvelgė į laukiantį olimpinį iššūkį.

Ved. Paulius Cubera.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Epiškiausių vietinių ir pasaulinių sporto įvykių, nuotykių ir reiškinių apžvalga, patiekiama aštriais ironiškais įžvalgų blyksniais. Liežuvių taikikliuose - populiariausi sporto žaidimai, kultinės asmenybės, svarbiausi čempionatai ir turnyrai. Dramos, trileriai, košmarai ir komedijos tarp varžybų linijų ir už jų ribų. Iš sportbačių verčiančios frazės. Kolektyviniai ir individualūs mūšiai. Generoliški ir spontaniški trenerių sprendimai. Viskas, dėl ko aikštės, stadionai ir ekranai neatvėsta nuo aušros iki sutemų. Ir nuo sutemų iki aušros. Laida transliuojama ketvirtadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Čempionų pietūs

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.