Lietuvos diena. Taps privalu deklaruoti automobilio pardavimą

Lietuvos diena

2021.04.15 13:05

Lietuvos diena. Taps privalu deklaruoti automobilio pardavimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Švietimo kokybė pandemijos sąlygomis ir iššūkiai perėjus į nuotolinį mokymą. Nuotolinis mokymas Lietuvoje buvo įvestas per pirmąjį karantiną pernai pavasarį ir lapkritį paskelbus antrąjį visuotinį karantiną. Šiuo metu į klases leista grįžti tik didžiajai daliai šalies pradinukų.

Nuo gegužės pradeda veikti nauja apskaitos sistema – bus privaloma deklaruoti automobilio pardavimo sandorį, o kiekviena Lietuvoje esanti transporto priemonė turės turėti unikalų savininko deklaravimo kodą. Automobilį parduoti ar registruoti bus galima tik turint šį kodą. Tuo siekiama mažinti šešėlį automobilių versle ir apsaugoti automobilių pirkėjų interesus.

Seimas keičia įstatymo pataisas. Žurnalistai gali nemokamai gauti duomenis iš Juridinių asmenų registro, Nekilnojamo turto registro ir Juridinių asmenų dalyvių informacinės sistemos.

Artėja atostogų sezonas: koks jis bus? Tyrimas rodo, kad daugelis atostogaus Lietuvoje.

Ved. Vaida Zakarkienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.