Garso ekspedicija. Provokuoti ar diskutuoti? Apie „Nimfologiją“

Garso ekspedicija

2021.04.15 10:05

Garso ekspedicija. Provokuoti ar diskutuoti? Apie „Nimfologiją“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiek tiek provokuojanti, tačiau, iš tikrųjų, kalbanti apie dalykus, kurie artimi kiekvienai ir kiekvienam – tokia yra kompozitorių Agnės Matulevičiūtės, Jutos Pranulytės ir Monikos Sokaitės kartu su ansamblio „Synaesthesis“ instrumentininkėmis, Diemante Merkevičiūte, Monika Kiknadze ir Marta Finkelštein paruošta programa „Nimfologija“, tyrinėjanti įvairius moteriškumo rakursus.

Apie savo kūrinius, moteriškumo sampratas ir „Nimfologijos“ provokatyvumą pasakoja trys programos, virtusios koncertiniu filmu, kompozitorės.

Laidoje skamba „Nimfologijos“ kūrinių „Nimfų sodas“, „Mom“ ir „Lost in Longings for Lust“ ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.