LRT Aktualijų studija. Kaip atsigauti kultūrai?

LRT aktualijų studija

2021.04.15 09:05

LRT Aktualijų studija. Kaip atsigauti kultūrai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pasaulis mini Kultūros dieną. Antrus metus dėl pandemijos ši šventė sutinkama uždarytuose teatruose, kino ir renginių salėse. Tačiau Vyriausybė jau planuoja laisvinti scenos meno ir kino teatrų veiklą. Atvirose erdvėse norima leisti organizuoti ir nedidelius renginius. Taip pat ketinama įvesti galimybių pasą paskiepytiems, persirgusiems ir išsityrusiems asmenims. Ar visa tai padės atsigauti kultūrai?

Apie tai ketvirtadienį „LRT Aktualijų studijoje“ kalbasi kultūros ministas Simonas Kairys, Renginių industrijos asociacijos valdybos pirmininkas Valdas Petreikis, Lietuvos šokio informacijos centro vadovė Gintarė Masteikaitė, Lietuvos nacionalinio dramos teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas ir festivalio „Kino pavasaris“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Ved. Liepa Želnienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.