Už Vilniaus. Rokiškio autobusų parko vadovas: ateityje autobusai į mažesnius kaimus neužsuks, nes ten gyvens vos vienas kitas žmogus

Už Vilniaus

2021.04.14 18:12

Už Vilniaus. Rokiškio autobusų parko vadovas: ateityje autobusai į mažesnius kaimus neužsuks, nes ten gyvens vos vienas kitas žmogus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Rokiškiečiui Antanui Taparauskui buvo 28-eri, kai jis pradėjo vadovauti Rokiškio autobusų parkui.

Po metų direktoriaus pozicijoje A. Taparauskas prisipažįsta – buvo kolegų, kurie skeptiškai žiūrėjo į jauną vadovą, bet su laiku visus neigiamus nusistatymus pavyko pastumti į šoną.

A. Taparauskas pasakoja, kad jo vadovaujamas ir kitų panašaus dydžio rajonų autobusų parkai išgyvena sudėtingus laikus – per pandemiją maršrutų mažiau, keleivių mažiau, todėl vos įmanoma sudurti galą su galu.

Pasak A. Taparausko, nepatenkinti ir žmonės, kuriems tapo sunkiau iš kaimo nuvykti į miestą, nerimą kelia ir valdžios planuojama didelė reforma, nes ji smarkiai pakoreguos nedidelių rajonų autobusų parkų gyvenimą.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos tikslas - pasakoti apie mažesnius Lietuvos regionus (savivaldybes): jų politines aktualijas, geruosius ir bloguosius regionų politikos pavyzdžius; rinkti ir skelbti išskirtines už Vilniaus gyvenančių žmonių istorijas. Laida transliuojama trečiadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Už Vilniaus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.