Lietuvos diena. Galimybių pasas: kaip galėtų veikti?

Lietuvos diena

2021.04.14 13:05

Lietuvos diena. Galimybių pasas: kaip galėtų veikti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė svarsto įvesti galimybių pasus – skiepytiems, prasirgusiems, turintiems neigiamą testo rezultatą. Kokį tai turėtų poveikį verslui ir visuomenės nuotaikoms?

Ar gyventojai, kuriems dėl pandemijos suvaržymų ir mobilumo ribojimų mažėjo pajamos, ryžosi imtis papildomos veiklos? Koks apskritai gyventojų nusiteikimas užsidirbti papildomai ne iš pagrindinės savo veiklos? Kiek gyventojai vidutiniškai uždirba iš papildomos veiklos ir kiek tam skiria savo laiko?

Prezidentas Gitanas Nausėda su Lietuvos užsienio ir nacionalinio saugumo politiką formuojančių institucijų, žvalgybos tarnybų vadovais aptaria situaciją Ukrainos ir Rusijos pasienyje. Kijevas ir jo sąjungininkės Vakaruose kaltina Rusiją pastarosiomis savaitėmis telkiant dešimtis tūkstančių karių prie Ukrainos sienos, o NATO paragino Rusiją sustabdyti šį „nepateisinamą“ pajėgų telkimą.

Elektrėnuose planuojama trečdaliui gyventojų karštą vandenį atjungti nuo 3 iki 5-ių mėnesių, gyventojams siūloma nepaisant pandemijos eiti praustis pas kaimynus ir artimuosius

Ved. Vaida Zakarkienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.