Po koncerto. In Memoriam Sauliui Labanauskui (Saulius Spindi)

Po koncerto

2021.04.13 14:00

Po koncerto. In Memoriam Sauliui Labanauskui (Saulius Spindi)

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

2021.02.11d. šį pasaulį paliko šviesi asmenybė, gražią ir jautrią muziką kūręs Saulius Labanauskas, geriau žinomas, kaip Saulius Spindi, praeityje grojęs grupėse „Fashion Games“ ir „Saprophytes“.

Saulius ne kartą viešėjo LRT OPUS eteryje pristatinėdamas savo kūrybą. Pastaruoju metu Saulius maišė elektroniką su Dzūkiško folkloro elementais. Net ir jam palikus šį pasaulį, jo muzikiniai bičiuliai praneša, kad yra užbaigtas ir naujausias Sauliaus albumas „Spiečius” - savo klausytoją atrasiantis deja po kūrėjo mirties.

O mes prisiminkime šį šviesių akių ir gražios sielos žmogų 2020.01.14d. laidoje „Po koncerto“ pasakojųsį apie tai kaip pradėjo kurti muziką, Frankie iš Fashion Games dainos, Dzūkišką girelę ir namelį prie upės.

Laidos ved. Richardas Jonaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Šioje laidoje kalbiname muzikos pasaulio atstovus ir aiškinamės, ką jie veikia, kai mikrofonai tyli, būgnų komplektai supakuoti, o gitaros ramiausiai stovi pakampėse. Kitaip tariant, ką muzikos žmonės veikia, kai nekoncertuoja, kokių turi pomėgių, aistrų ir įkvėpimo šaltinių. Kiekvieną antradienį 14.00 val.

Kiti laidos epizodai

Po koncerto

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.