10–12. Kaip mokyklos galėtų dirbti tęsiantis pandemijai?

10–12

2021.04.13 10:05

10–12. Kaip mokyklos galėtų dirbti tęsiantis pandemijai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

LRT IEŠKO SPRENDIMŲ. Nuo galimybės apie smurtą pranešti vaistinėse iki nemokamų nakvynių viešbučiuose – tokios pagalbos per karantiną gali sulaukti Prancūzijoje smurtą patiriančios moterys. Apie paramos priemones šioje šalyje ir tai, ką panašaus taiko ar turėtų taikyti ir Lietuva – Giedrės Trapikaitės pasakojime.

Nors vis daugiau Lietuvos pradinukų per karantiną grįžta į mokyklas, dalis tėvų pasigenda Vyriausybės dėmesio visiems Lietuvos vaikams ir paaugliams bei aiškių scenarijų, kaip mokyklos galėtų dirbti tęsiantis pandemijai. Įvairūs tyrimai rodo, kad būtent moksleivių psichologinė savijauta per pandemiją pablogėjo labiausiai. Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, biomedikė, trijų vaikų mama Rūta Aldonytė, Ekspertų grupės narys, psichologas Paulius Skruibis, infektologas Alvydas Laiškonis.

„MOdisėjos“ viktorina ir pokalbis apie Lietuvos fotografiją. MO muziejaus kuratorė Ugnė Paberžytė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.