Ryto garsai. Kaip valdžia rengiasi padėti COVID-19 persirgusiems žmonėms?

Ryto garsai

2021.04.12 06:30

Ryto garsai. Kaip valdžia rengiasi padėti COVID-19 persirgusiems žmonėms?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos institucijos sprendžia, kaip reikėtų padėti koronavirusu persirgusiems žmonėms. Mokslininkai sako jau anksčiau nustatę, kad koronavirusas biologiškai pažeidžia smegenis, plaučius. Kaip spręsti šias sveikatos problemas?

Kovoje dėl Radviliškio rajono mero pozicijos liko du kandidatai iš 7-nių. Antrajame rinkimų ture varžysis ilgametė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė, Tėvynės Sąjungos-Krikščionių demokratų atstovė Jolanta Margaitienė ir Žaliųjų partijos iškeltas kandidatas, savivaldybės administracijos darbuotojas, buvęs rajono meras Vytautas Simelis.

„Verslo laike“ – konditerės iš Raseinių Danutės Jokšienės istorija. Jai vos įkūrus verslą, atėjo pandemija. Kai moteriai sekasi išlaikyti verslą?

Kemperių savininkai sako, kas naujasis automobilių taršos mokestis yra nelogiškas ir jį būtina keisti. Kad mokestis turi trūkumų, pripažįsta ir Aplinkos ministerija. Kaip galėtų atrodyti naujasis taršos mokestis?

Per pandemiją vykstate į užsienį ar grįžtate iš jo – ką būtina žinoti apie testus, persirgimą ar skiepus?

Kodėl Kuršių nerijoje vėl baidomi žuvį lesantys kormoranai?

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.