Garso ekspedicija. Beatos Juchnevič kūrybos akiračiai

Garso ekspedicija

2021.04.08 10:05

Garso ekspedicija. Beatos Juchnevič kūrybos akiračiai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Visai neseniai Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamuose geriausių praėjusių metų kūrinių apdovanojimuose Jaunojo autoriaus prizu buvo įvertinta Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantė, įvairių kūrybos konkursų laureatė, kompozitorė Beata Juchnevič. Tai neturėtų stebinti tų, kurie domisi šiuolaikinės muzikos lauku, mat pastaruoju metu šios kompozitorės pavardė vis dažniau pasirodo įvairiuose projektuose, neretai lydima epitetų – „labai įdomi, talentinga, perspektyvi“.

„Garso ekspedicijoje“ – pažintis su kompozitore, ieškančia balanso tarp skirtingų muzikos stilių, kūrybos ir atlikimo, muzikinės kūrybos ir literatūros.

Laidoje skamba Beatos Juchnevič kūrinių „Whispers From The Ground“, „Sleepwalker“, „Finding The Light“ ir „Lithium“ ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.