Gimtoji žemė. Audinių ūkiuose aptikti 4 pavojingos ligos židiniai

Gimtoji žemė

2021.04.08 06:07

Gimtoji žemė. Audinių ūkiuose aptikti 4 pavojingos ligos židiniai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad situacija dėl koronaviruso plitimo audinių ūkiuose išlieka sudėtinga. Iš viso aptikti 4 židiniai. Naujausias – Lazdijų r. Kuklių kaime, kur buvo auginama beveik 12 tūkst. audinių. Kas daroma, kad ligos plitimas būtų sustabdytas?

Beveik 600 karvių laikanti, gerus primilžius gaunanti Šiaulių r. žemės ūkio bendrovė „Ginkūnų agrofirma“ tęsia senąsias, dar prieš šimtmetį grafų Zubovų pradėtas žalųjų veislės karvių pienininkystės tradicijas. Kodėl abejojama pieno sektoriaus ateitimi?

Pandemija, griežti apribojimai dėl viruso plitimo praėjusiais metais skaudžiai paveikė Slovėnijos ekonomiką. Rimtų nuostolių patyrė šalies žemės ūkio sektorius: sumažėjo pieno ir jo produktų, kai kurių daržovių, vaisių kainos, krito vynų pardavimas.

Ved. Regina Montvilienė.

logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.