Laba diena, Lietuva. Dėl prastėjančios epideminės situacijos Vyriausybė nesiryžo atverti visos prekybos

Čmilytė-Nielsen apie imuniteto paso įvedimą: alternatyvų skiepui siūlymas yra neprotinga šiuo metu

Ekonomikos ir inovacijų viceministras teigia, kad imuniteto pasas Lietuvoje galėtų atsirasti iki vasaros. Visgi Registrų centro vadovas teigė, kad trūksta kai kurių atsakymų. Be to, laukiama ir europinio „žaliojo paso“, bet ir dėl šio dokumento lieka neaiškumų. Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje kalbėta, kad Lietuva lygiagrečiai vykdo tiek europinio „žaliojo paso“, tiek nacionalinio imuniteto paso įgyvendinimo procesus.

Kibernetinio saugumo centro ataskaitoje – nemalonūs skaičiai: incidentų išaugo ketvirtadaliu, viena priežasčių – pandemija

Pristatyta Nacionalinė kibernetinio saugumo būklės ataskaita, kurioje konstatuota, kad kibernetinių incidentų išaugo ketvirtadaliu, viena priežasčių – pandemija. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – pokalbis apie tai su Kibernetinio saugumo centro direktoriumi Ryčiu Rainiu ir Krašto apsaugos viceministru Margiriu Abukevičiumi.

„Amnesty International“: dalis Europos ir Vidurio Azijos vyriausybių pandemija pasinaudojo saviems kėslams

Nevyriausybinė žmogaus teises ginanti organizacija „Amnesty International“ šiandien išleistoje ataskaitoje konstatuoja, kad kai kurios Europos ir Vidurio Azijos vyriausybės koronaviruso pandemija pasinaudojo saviems kėslams.

Turizmo sektorių valstybės nuo pandemijos gaivina dvišalėmis sutartimis

Taivanas ir Palau, Australija ir Naujoji Zelandija, Izraelis ir Kipras, Serbija ir Graikija – tai valstybės, pasiekusios dvišalius susitarimus dėl laisvų kelionių. Tokie susitarimai ypač svarbūs nuo turizmo priklausomoms šalims. Kartu tai ir laisvas oro gurkšnis sėkmingai su koronavirusu besitvarkančių šalių gyventojams.

Sergamumo COVID-19 didėjimą stebintis gydytojas: 3 bangos akivaizdoje medikų paskiepijimas labai padeda

Per praėjusią parą šalyje nustatyti 1116 naujų COVID-19 atvejų, nuo šios infekcinės ligos mirė dar 10 žmonių. Tai didžiausias naujų atvejų skaičius nuo sausio 26 dienos. Du antradienį mirę asmenys priklausė 50-59 metų amžiaus grupei. Tiek pat asmenų gyvybių infekcija nusinešė 60-69 metų ir 80-89 metų amžiaus grupėje.

Atšaukus judėjimo ribojimus, sanatorijos priima paslaugų jau galima tikėtis, o kokių dar teks palaukti?

Paaiškėjus, kad šiąnakt nustos galioti judėjimo ribojimai visoje šalyje, žmonės pradėjo planuotis išvykas į pajūrį ir sanatorijas.

Atnaujinami tilto per Nerį statybos darbai: ar nevėluos projekto įgyvendinimas ir kaip keisis eismas?

Automagistralėje A1 ties Kaunu atnaujinti tilto per Nerį statybos darbai. Kol kas darbininkai vykdo žemės darbus. Baigiamieji pačio tilto įrengimo darbai bus tęsiami tik gavus išvadas dėl sausį įvykusios nelaimės, per kurią žuvo vienas darbuotojas. Ar nevėluos projekto įgyvendinimas ir kaip keisis eismas?

Singapūre gyvenanti lietuvė: tai pradžiamokslis atvykusiems į Aziją

Ar žinojote, kad Singapūre draudžiama kramtomoji guma arba kad ten geriau metro neužkandžiauti? Nors taisyklės gal kam ir netikėtos, bet šis miestas-valstybė – itin inovatyvus ir saugus, Bent jau taip jį apibūdina mūsų kito reportažo herojė Daina Bartusevičiūtė. Nusikelkime trumpam į Aziją ir artimiau susipažinkime su Singapūru.

Ved. Rasa Tapinienė.