Žinios. Dar nepaskiepyti pareigūnai „užblokavo“ Vyriausybę

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 1116 naujų užsikrėtimų koronavirusu. Nuo infekcijos mirė dar 10 žmonių.

Vyriausybė pateikė naujausią epidemiologinės situacijos vertinimą. Jau beveik mėnesį neturėjome nė dienos, kad atvejų skaičius per septynias dienas mažėtų.

Dar nepaskiepyti pareigūnai prie Vyriausybės pastatė blokpostą.

Nors nuo šiandien leidžiama be ribojimų judėti tarp savivaldybių, policija primena, kad karantinas dar nesibaigė ir yra pratęstas iki mėnesio pabaigos.

LRT tyrimų skyriaus duomenimis, prieš mėnesį Specialiųjų tyrimų tarnybos įtarimų sulaukę Lietuvos gydymo įstaigų vadovai su tiekėjais galėjo susitarti dėl rentgeno aparatų pirkimų.

Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad jei agresyvi Rusijos laikysena nesikeis, Lietuva sieks, kad Europos Sąjunga šiai šaliai įvestų papildomas sankcijas.

Lietuva siūlys NATO sąjungininkams, kad Ukrainai suteiktų narystės veiksmų planą, kurį įgyvendinusi šalis galėtų tapti Aljanso nare.

Mokesčių inspekcija pranešė, kad įmonėms ir gyventojams bus suteikiamii papildomi keturi mėnesiai sumokėti mokesčius – terminas nukeliamas į rugpjūčio pabaigą.

Radviliškio rajone prasidėjo išankstinis balsavimas. Per 30 tūkst. šios savivaldybės rinkėjų renka merą iš septynių kandidatų.

Viešojoje erdvėje nemažai diskusijų sukėlė rengiama naujoji lietuvių kalbos programa.

Europos Sąjunga Kipro halumiui suteikė saugomo produkto statusą.

Ved. Eglė Matonienė.