60 minučių. Nutraukiami judėjimo ribojimai nepaisant, kokia situacija atskirose savivaldybėse

60 minučių

2021.04.06 17:05

60 minučių. Nutraukiami judėjimo ribojimai nepaisant, kokia situacija atskirose savivaldybėse

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, masinės vakcinacijos startas labiausiai tikėtinas vasaros pradžioje, tačiau, pasak ministro, Sveikatos apsaugos ministerija ketina vadovautis realia situacija.

Atveriamas judėjimas tarp visų savivaldybių.Draudimas keliauti tarp šalies savivaldybių įvestas gruodžio viduryje, nuo kovo 16 dienos jis liko galioti savivaldybėse, kur blogiausia epidemiologinė situacija.

Pareigūnai neslepia esantys nusivylę dėl to, kad nėra skiepijami nuo COVID-19 prioriteto tvarka.

Keturiems M.A.M.A. apdovanojimų dalyviams nustatytas užsikrėtimas koronavirusu. Epidemiologai nustatė, kad vienas iš keturių asmenų apdovanojimuose dalyvavo užkrečiamuoju periodu.

Ankaroje vyksiančiame susitikime ES vadovai aptaria santykius su Turkija, kurie pastaraisiais metais buvo itin įtempti dėl Turkijos vykdomos energijos išteklių žvalgybos Viduržemio jūros rytuose, migracijos ir agresyvaus jos elgesio Graikijos ir Kipro atžvilgiu.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.