Pakeliui su klasika. Agnė Dautartaitė-Krutulė: knyga pasakoja ne tik savo tekstu, bet ir vaizdu

Pakeliui su klasika

2021.04.06 16:05

Pakeliui su klasika. Agnė Dautartaitė-Krutulė: knyga pasakoja ne tik savo tekstu, bet ir vaizdu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas fotomenininkas Gintaras Česonis apie savitą žvilgsnį į pasaulį per objektyvo teleskopą.

Savaitę po šv. Velykų Šiauliuose tradiciškai skamba sakralinė chorinė muzika, vyksta festivalis „Resurrexit“. Šiemet festivalis kitoks: koreguojamas pandemijos jis vyksta virtualiai. Tad koncertus galima stebėti specialiose platformose, o ištikimiausieji renginio gerbėjai laukiami visą Velykų savaitę Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštėje – kiekvieną vakarą nuo 20 val. čia koncertai transliuojami dideliame ekrane.

Apie ilgus metus vykstantį festivalį, sakralinę muziką ir kultūros atsigavimą kalbamės su Polifonijos choro meno vadovu Linu Balandžiu.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie muziką kine.

Baigėsi 2020 metų gražiausios knygos konkursas. Pagrindinė metų premija paskirta Agnei Dautartaitei-Krutulei už dizainą kaip veiksmingą mokslinio tyrimo raiškos dalį ir slaptą kamerą Natalijos Arlauskaitės knygoje „Nuožmi taika: žlugusių režimų fotografija dokumentiniame kine“. Kaip randasi knygos dizainas, kaip persipina vaizdo ir teksto sampratos, kaip keičiasi ir kuo mums svarbios knygų dizaino tendencijos. Rubrikoje "Be kaukių" - pokalbis su knygų dizainere Agne Dautartaite-Krutule.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.