Žinios. Koronavirusas patvirtintas keturiems muzikos apdovanojimų M.A.M.A. dalyviams

Nepaisant augančio naujų užsikrėtimų skaičiaus, Vyriausybė nusprendė nebetęsti judėjimo ribojimų tarp savivaldybių. Laisvai keliauti po Lietuvą bus galima jau nuo vidurnakčio.

Pasak vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, nustojus galioti judėjimo ribojimams tarp savivaldybių, reikalavimas bendrauti tik vienam namų ūkiui – tebegalioja.

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 686 nauji užsikrėtimai koronavirusu. Nuo COVID-19 mirė 6 žmonės.

Siekiant mažinti „AstraZenecos“ skiepų likučius, bus spartinamas vakcinacijos procesas. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad bus skiepijami dideli darbuotojų kolektyvai.

Užsikrėtimas koronavirusu patvirtintas keturiems muzikos apdovanojimų M.A.M.A. dalyviams. Visuomenės sveikatos centras informavo, kad vienas iš keturių asmenų apdovanojimuose dalyvavo užkrečiamuoju periodu.

Europos vaistų agentūros vakcinų programos vadovas sako, kad esama ryšio tarp bendrovės „AstraZeneca“ vakcinos ir kraujo krešulių.

Pasaulio lyderiai Vienoje rengiasi aptarti Irano branduolinio susitarimo ateitį. Pokalbius koordinuojanti Europos Sąjunga teigia, kad ir Iranas, ir kitos šalys pasirengusios atgal į susitarimą priimti Jungtines Valstijas.

Ilgiausiai valdančiam Izraelio premjerui Benjaminui Netanjahu prezidentas suteikė galimybę sudaryti dar vieną vyriausybę.

Europos Sąjungos atstovai vyksta į Turkiją aptarti tarpusavio santykių. Paskutiniu metu tvyrojusią įtampą pavyko sumažinti, tačiau kiek anksčiau Bendrijos politikai teigė, kad santykiai išlieka trapūs.

Dalis neįgaliųjų skundžiasi, kad net ir siūlydamiesi dirbti be atlygio, nesulaukia kvietimų. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar šiemet žada subsidijas darbdaviams už neįgalių žmonių įdarbinimą.

Iki rudens bus išmontuoti du iš trijų Lietuvos elektrinės kaminų Elektrėnuose. Vietos gyventojai pasidaliję – vieniems aukštaūgių gaila, kiti sako, jau atėjo laikas juos ardyti.

Ved. Eglė Matonienė.