Žinios. Indonezijoje ir Rytų Timore auga atogražų ciklono aukų skaičius

Vyriausybė spręs dėl karantino pakeitimų. Judėjimo tarp savivaldybių ribojimai, įvesti dėl Velykų, baigs galioti vidurnaktį. Premjerė Ingrida Šimonytė anksčiau yra sakiusi, kad atsižvelgiant į esamą situaciją, bus sprendžiama, ar palikti ribojimą daliai savivaldybių, ar jį pakeisti.

Vilniuje tęsiamas skiepijimas nuo koronaviruso „AstraZenecos“ vakcina. Per tris ilgojo savaitgalio dienas paskiepyta daugiau nei devyni tūkstančiai šeši šimtai žmonių.

Europos Sąjungos atstovai vyksta į Turkiją, kur aptars tarpusavio santykius. Paskutiniu metu tvyrojusią įtampą pavyko sumažinti, tačiau kiek anksčiau Bendrijos politikai teigė, kad santykiai išlieka trapūs,

Indoneziją ir kaimyninį Rytų Timorą užklupus atogrąžų ciklonui, mažiausiai 157 žmonės žuvo, dar dešimtys dingo. Smarkios liūtys regione sukėlė potvynių ir žemės nuošliaužų, pavertusių nedideles bendruomenes purvo apsemtomis dykvietėmis.

Grenlandijoje prasideda parlamento rinkimai. Apžvalgininkai balsavimą laiko referendumu dėl prieštaringai vertinamo kasybos projekto.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.