Žinios. Pranešta apie pablogėjusią Navalno būklę: dėl pakilusios temperatūros išgabentas į ligoninę

Vilniuje tęsiamas skiepijimas nuo koronaviruso „AstraZenecos“ vakcina. Per tris ilgojo savaitgalio dienas paskiepyta daugiau nei devyni tūkstančiai šeši šimtai žmonių. Dar yra likę apie pusantro tūkstančio laisvų vietų ir artėjama prie užsibrėžto tikslo per keturias dienas paskiepyti 13 tūkstančių gyventojų.

Europos Sąjungos atstovai vyksta į Turkiją, kur aptars tarpusavio santykius. Paskutiniu metu tvyrojusią įtampą pavyko sumažinti, tačiau kiek anksčiau Bendrijos politikai teigė, kad santykiai išlieka trapūs.

Rusijos opozicionierius Aleksejus Navalnas vakar išgabentas į ligoninę. Teigiama, kad jam pakilo temperatūra, kurį laiką kamavo smarkus kosulys.

Iki rudens bus išmontuoti du iš trijų Lietuvos elektrinės kaminų Elektrėnuose. Vietos gyventojai pasidaliję – vieniems aukštaūgių gaila, kiti sako, jau atėjo laikas juos ardyti.

Išleidžiama Jungtinių Valstijų prezidento sūnaus Hunterio Bideno autobiografija. Šiandien pasirodysiančioje knygoje Joe Bideno sūnus atskleidžia sunkią kovą su priklausomybėmis nuo alkoholio ir narkotikų bei pasakoja apie santykius su tėvu.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.